Skladom

Nový produkt

NUK Digitálna opatrovateľka Easy Control 200

55,38€ s DPH

Aj rodičia si niekedy potrebujú oddýchnuť. Aby ste si mohli počas spánku vašich najmenších v kľude odpočinúť aj vy, naše 100% bezporuchové opatrovateľky s výnimočne čistým a kvalitným zvukom zastanú spoľahlivého strážcu, ktorý vás upozorní vždy, keď bude váš malý rojko potrebovať.

  • 100% bez rušenia
  • Váš hlas je prenesený k dieťaťu jasne priamo do detskej izby
  • Vysoko zabezpečený a bezpečný prenos

NUK Opatrovateľka EASY Control 200, vysoká kvalita, jednoduché použitie, čistý zvuk, dosah až 200 m, digitálna FHSS technológie

 Potreba chrániť svojich najmenších je tým najprirodzenejším inštinktom na svete. NUK Opatrovateľka EASY Control 200 celkom iste naplní potrebu, byť Vášmu bábätku stále nablízku. Vďaka jednoduchej ovládateľnosti a 100% bezporuchovosti už nikdy neprepočujete žiadny zvuk Vášho dieťaťa počas spánku.

 Technológia FHSS zaistí perfektný prenos

Skvele synchronizované jednotky NUK Opatrovateľky EASY Control 200 dávajú neustále pozor na Vaše spiace bábätko. Vďaka digitálnej technológii FHSS (100% bez možnosti rušiť signál) spoľahlivo prenáša zvuky z postieľky Vašich najmenších.

 Zostaňte v kontakte s Vaším bábätkom

Vďaka dosahu 200 metrov môžu rodičia dávať pozor na svoje dieťa a zároveň byť v inej miestnosti alebo na záhrade. Jedna len svetelná kontrolka vždy uistí, že sú jednotky opatrovateľky prepojené, zatiaľ čo druhá kontrolka dá blikaním najavo, že Vás bábätko potrebuje.

 Všetko pod kontrolou a s jednoduchým použitím

Pomenovanie EASY Control garantuje najspoľahlivejšie prenos, najčistejšie kvalitu zvuku a jednoduché používanie. Stačí len umiestniť jednu jednotku blízkosti postieľky a druhú nosiť všade so sebou.

Obsahuje dobíjacie batérie a sieťový adaptér.

Doplnky

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: