skladom

Nový produkt

Cybex ATON 5 2019 autosedačka

146,95€ s DPH

detská autosedačka Aton 5

Autosedačka Aton 5 pokračuje v šľapajach svojich predchodcov, napr. Víťazného Aton 2, ktorý zvíťazil v teste autosedačiek organizácie Stiftung Warentest v skupine 0+ a pripája sa tak k úspešnej sérii autosedačiek Aton.

Pohodlný a bezpečný spoločník na cesty

Jedinečné bezpečnostné prvky, ako napríklad výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov, ktorá v kombinácii s odskúšaným LSP systémom ešte vylepšuje výnimočne bezpečnú energiu absorbujúce škrupinu a novej časti zvyšujúce pohodlie, napr. Veľká XXL slnečná strieška, dávajú vzniknúť dokonalé detskej autosedačke pre predčasne narodené a veľmi malé deti. Nová funkcia poskytuje ideálny uhol sedenie a zaisťuje, že sú hlava, krk a hrudník malých detí perfektne zarovnané. Znateľne sa tým znižuje riziko zadusenia pri prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu. Detskú autosedačku možno vo vozidle pripevniť pomocou bezpečnostného pásu alebo pomocou jednej z našich voliteľných základní.

  • Odnímateľná vnútorná vložka pre polohu ležmo
  • 8poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov
  • Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System)
  • Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška s UVP50 + ochranou pred slnkom

Piata generácia úspešnej detská autosedačky

VLASTNOSTI UN R44 / 04

SKUPINA Sk. 0+

VÁHA  0 - 13 kg

VEK od narodenia až do cca 18 mesiacov

FUNKCIE

Výškovo nastaviteľná opierka hlavy (8 pozícií)

8-pozičný opierka hlavy s integrovaným vedením pásov je ďalším prvkom optimálnej ochrany pri bočnom náraze tejto detskej autosedačky. Výška systému pásov sa automaticky nastavuje v závislosti na výške opierky hlavy, vďaka čomu je pracné vyvliekanie a navliekanie pásov minulosťou. Y-systém pásov sa osvedčil ako veľmi efektívny a pohodlné bezpečnostné riešenie, predovšetkým pre veľmi malé deti. Mäkkú sedacie vložku, pripevnenú k opierke hlavy, možno taktiež použiť pre nastavenie výšky panvy dieťaťa.

                         Cybex autosedačka ATON 5

LSP System

Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu pohlcujúcimi materiálmi. Prvý náraz pri nehode je prenášaný systémom lineárny ochrany pri bočnom náraze (LSP System) a jeho vysúvacími protektory a nasledne absorbovaný flexibilné štruktúrou materiálu autosedačky. Flexibilný materiál a konštrukcia detskej autosedačky potom absorbujú sily nárazu a odvádzajú je preč od dieťaťa.

                              Cybex autosedačka ATON 5

Integrované nastavenie výšky sedačky

Krčné svalstvo a reflexy predčasne narodených a veľmi malých detí stále nie sú dostatočne vyvinuté a hrozí preto veľké riziko prepadnutiu hlavy dopredu, čo môže viesť k dýchacím problémom a dokonca k zadusenie. Pre určenie ideálneho uhla sedenia dojčiat bol vykonaný nespočet testov v blízkej spolupráci s nemeckými doktormi a pôrodnými asistentkami. Ako výsledok bola vyvinutá nová funkcia, ktoré zabezpečia čo najplochejšej možnú pozíciu, vďaka ktorej je riziko zadusenia výrazne znížené. Nastavovací mechanizmus navyše ponúka väčším deťom viac priestoru a pohodlia.

                            Cybex autosedačka ATON 5

Cestovný systém CYBEX

Spoločne s kočíkmi CYBEX a kočíky ostatných značiek možno autosedačky CYBEX jednoducho premeniť na cestovný systém. Pomocou jednoduchého adaptéra možno všetky autosedačky CYBEX, spoločne s kočíkmi CYBEX Callisto, Onyx alebo Topaz ľahko premeniť na praktický cestovný systém. Kompatibilné sú tiež s ostatnými značkami kočíkov, vrátane Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atď. CYBEX tak poskytuje ľahké, flexibilné a úsporné cestovné riešenia pre život v meste alebo na cestách, ponúkajúca rodičom nový rozmer mobility.

                             Cybex autosedačka ATON 5

Energiu absorbujúci škrupina

S ochranou pri bočnom náraze

                           Cybex autosedačka ATON 5

Mäkko polstrovaná sedacia vložka

Dĺžkovo a výškovo nastaviteľná a pripojená k opierke hlavy

                            Cybex autosedačka ATON 5

Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška

4 rôzne nastavenia, s UVP50 + ochranou pred slnkom

                                    Cybex autosedačka ATON 5

Doplnky

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: