Skladom

Nový produkt

Britax-Römer B-Lite 2018 športový kočík

215,00€ s DPH

Ľahký a vrtký BRITAX B-LITE sa ľahko ovláda, a preto sa skvele hodí do mesta a do hromadnej dopravy. Je kompatibilný s cestovným systémom, umožňuje uchytenie detskej autosedačky alebo mäkké korbičky a ponúka tak dokonalú flexibilitu. A keď ho nepoužívate, môžete ho zložiť do kompaktnej veľkosti a jednoducho ho uložiť.

Ľahkosť, ktorú oceníte

Ľahký a vrtký BRITAX B-LITE je naším najľahším kočíkom, ktorý je kompatibilný s cestovným systémom. Vďaka tomu je skvelým spoločníkom pre celú rodinu. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je vhodný pre jednoduché presuny, a to aj v stiesnených priestoroch, na rušných miestach alebo v hromadnej doprave. BRITAX B-LITE so sebou môžete vziať v podstate kamkoľvek a uľahčíte si tak cestovanie s celou rodinou.

                          Ä½ahkosÅ¥, ktorú oceníte

spoľahlivá všestrannosť

BRITAX B-LITE môžete prispôsobiť svojim potrebám a zabezpečiť si tak úplné pohodlie. Vďaka nastaviteľnému operadlu a nožnej opierke, vrátane polohy poležiačky, môžete použiť mäkkú vaničku pre najmenšie deti. A vďaka dodatočným adaptérom CLICK & GO ® je možné na kočík jednoducho nainštalovať aj akúkoľvek detskú autosedačku Römer.

                          spoľahlivá vÅ¡estrannosÅ¥

Pohodlný a vždy po ruke

BRITAX B-LITE je po zložení ľahký, skladný a umožňuje jednoduchú manipuláciu. Vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmu ho môžete jednoducho zložiť jednou rukou a druhou rukou držať dieťa. A pretože je po zložení Samostojni, látkové diely sa nedotýkajú zeme a zostanú tak dlhšie čisté. Automatický zámok skladanie zabezpečí, aby zostal zložený.

               Pohodlný a vždy po ruke

Operadlo pre polohu ležmo a nastaviteľná opierka nôh

Zaistite svojmu dieťaťu ešte pohodlnejšie cestu pomocou nastaviteľného operadla a opierky nôh. Možnosti nastavenia zahŕňajú ako polohu ležmo pre novorodenca, tak nastaviteľné polohy v sede pre unavená batoľatá. Či už vaše dieťa spí alebo sedí, ľahko mu zaistíte úplné pohodlie.

Strieška

Pri pohodové vychádzke na slniečku zaistí malému pasažierovi ochranu v tieni veľká strieška s ochranou proti slnku UPF 50+. V najteplejších dňoch navyše môžete zrolovať zadnú stranu striešky a zaistiť tak lepšie prúdenie vzduchu.

Kompaktné skladanie jednou rukou s automatickým zámkom skladania

Po jednoduchom zložení jednou rokou do kompaktných rozmerov je možné kočík jednoducho a ľahko prenášať. Vďaka automatickému zámku skladania si môžete byť istý, že sa kočík nerozloží. 

Nastaviteľné bezpečnostné pásy

5bodový bezpečnostný pás je výškovo nastaviteľný a zaručuje tak bezpečie a pohodlie pre vaše dieťa až do 15 kg. Mäkko polstrované pásy garantujú dodatočné pohodlie, aby ste si mohli byť istí, že vaše dieťa je vždy v úplnom bezpečí.

Sedadlo vybavené sieťovými vložkami

Aby sme zaistili pohodlie pre vaše dieťa aj počas tých najteplejších dní, vybavili sme sedadlo sieťovými vložkami na bokoch a hore, pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.

Ochrana proti defektu

Defekt je tá posledná vec, ktorú na prechádzke s vašim najmenším potrebujete. Práve preto sme navrhli pneumatiky odolné proti defektu, aby ste na cestách nemali žiadne starosti.

Otočné predné kolesá

Otočné predné kolesá zaručujú lepšiu ovládateľnosť na prechádzkach s vaším dieťaťom.

Mäkko polstrovaná rukoväť

Rukoväť je mäkko polstrovaná, a zaistí tak dodatočné pohodlie pre vaše dieťa.

Podpeta nôh

Pre viac pohodlia vášho rastúceho dieťaťa ponúka podpera nôh pohodlnä oporu pre nohy vášho dieťaťa.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: