skladom do 2-3 dní

nové (nepoužité)

Kinderkraft Matti 2021 hracia podložka

69,90€s DPH

Malé deti sa zvyčajne cítia dobre na podlahe, keď môžu slobodne objavovať svet okolo seba. Preto je potrebné zabezpečiť, aby batoľa malo mäkké a pohodlné podmienky pre hru hoci aj na zemi. Penová podložka MATTY vďaka hrúbke až 1,2 cm dokonale izoluje od studenej podlahy a je veľmi odolná. Je multifunkčná – môže slúžiť na výuku chodenia či plazenia, k zábave, odpočinku alebo ako pikniková deka. A potom, akonáhle dieťa podrastie, bude plniť funkciu mäkkého koberca, ktorý doplní každú detskú izbu. Obojstranná detská penová podložka MATTY s protišmykovým povrchom (na strane s geometrickým vzorom) uľahčí maličkému spoznávanie okolia a pomôže mu so zdvíhaním hlavy a učením sa plaziť sa, vstať a chodiť. Je veľmi mäkká, takže cvičenia pri otáčaní a vstávaní budú úplne bezpečné a pohodlné. A keď sa batoľa unaví, MATTY mu poslúži na odpočinok alebo hranie. Na jednej strane je vzor, ktorý bude inšpiráciou k hre. Na druhej strane je potlač s geometrickým vzorom, ktorý robí podložku univerzálnou, hodí sa proste do akéhokoľvek interiéru.

Bezpečnosť:

- PVC Free, non toxic – penová podložka je vyrobená z bezpečných materiálov.

- Vynikajúca izolácia — MATTY má hrúbku až 1,2 cm, takže veľmi dobre izoluje od studenej podlahy. Dieťa sa bude môcť pohodlne hrať na podlahe aj v zime! Okrem toho sa MATTY perfektne hodí na záhradu.

- Strana s geometrickým vzorom je pokrytá protišmykovým povlakom, ktorý obmedzuje posúvanie podložky po podlahe a je tiež skvelá na učenie sa prvých krokov.

- Podložka je veľmi odolná voči deformácii – vďačí za to TPU povrchu. Okrem toho tento povlak umožňuje bezproblémové čistenie od rôznych nečistôt. Kúpite si jednu podložku, ktorá bude vyzerať skvele a bude plniť svoju funkciu celé roky.

Pohodlie:

- MATTY je vyrobená z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk. To umožňuje dieťatku ležať na dlaždiciach v kuchyni a hrubá podložka mu zabezpečí mäkké podmienky.

- Vaše dieťa sa hralo s jedlom a podložka sa zašpinila? Nič nie je stratené – MATTY stačí utrieť vlhkou handričkou!

Funkčnosť:

- Obojstranná — na jednej strane je univerzálny geometrický vzor, a na druhej strane: vzor s domácimi miláčikmi, cesta a rieka povzbudzujúca dieťatko ku hre.

- Penová podložka MATTY Kinderkraft je multifunkčná. Vhodná pre deti od prvých dní života. Bude vám slúžiť roky: pomôže senzorickému rozvoju, pomôže pri cvičení zdvíhania hlavy a učení sa vstať. Okrem toho môže byť použitá ako miesto pre pohodlný odpočinok, hru s dieťatkom alebo ako pikniková deka.

- MATTY je univerzálna – vďaka dvom vzorom bude vyhovovať detskej izbe aj obývacej izbe, vyzdobenej v akomkoľvek štýle.

- Ľahko sa dá zrolovať – môžete ju bez problémov skryť pod posteľ alebo do skrine.

- MATTY možno použiť aj ako koberec v detskej izbe. Môže sa tiež otočiť geometrickým vzorom smerom nahor a položiť v obývacej izbe.

Materiál:

- pena potiahnutá TPU (termoplastický polyuretán)

Rozmery:

- dĺžka: 180 cm

- šírka: 150 cm

- hrúbka: 1,2 cm.

- hmotnosť: 1,53 kg

- rozmery/hmotnosť balenia: 152 x 20 x 20 cm / 2,64 kg

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: