skladom do 2-4 dní

nové (nepoužité)

Kinderkraft Hracia deka 4SMART

59,90€s DPH

Kontrastná senzorická deka 4SMART so 4 senzorickými zónami, ktoré podporujú vývoj dieťaťa. Určená je pre deti od prvých mesiacov života. Deti v prvých mesiacoch svojho života vidia iba kontrastné farby. S cieľom povzbudiť predstavivosť bábätka a podporovať jeho vývoj už od prvých mesiacov sme vytvorili deku 4SMART s výraznými, kontrastnými farbami.

4SMART má 4 zóny, ktoré rozvíjajú: zrak, hmat, sluch a sústredenosť.

1. zóna rozvíja zrak: pozostáva z kontrastných farieb - čiernej, bielej a červenej so žltými prvkami. Má farebné pásky, ktoré priťahujú pozornosť dieťaťa a pomáhajú mu rozlišovať farby.

2. zóna rozvíja sluch: má šuštiace a hrkotajúce prvky, ktoré drobca zaujmú rôznymi zvukmi. Dieťa ich môže slobodne krčiť a dotýkať sa.

3. zóna rozvíja hmat: sú tam vyčnievajúce prvky s rôznymi textúrami, vďaka ktorým stimuluje dieťa svoj hmatový zmysel a spoznáva nové faktúry a tvary.

4. zóna pomáha deťom cvičiť sústredenosť: podložka má špeciálne miesto, kde sa dajú vložiť kontrastné karty a zrkadlo. Tieto prvky upútavajú pozornosť dieťaťa a učia ho sústrediť.

Balenie obsahuje

2 hrazdičky s pohodlným posuvníkom, môžete naň umiestniť a ľubovoľne presúvať priložené hračky: 12 poznávacích kariet 4SMART, visiace zrkadlo, visiaca loptička s hrkálkou, visiaca šuštiaca hračka, senzorická lopta, plyšová hračka, farebné pásky, hrkotajúce guľôčky a zrkadlo, ktoré sa dá umiestniť za fóliou. Karty môžete zavesiť napr. na kočík alebo batoh.

Okrem toho je súčasťou balenia aj senzorická lopta. Je veľká, má rôzne farby, tlačidlá a vzory, vďaka čomu upúta zrak drobca a prinesie mu veľa radosti. Vďaka zaujímavému vzoru a štylistike ako aj multifunkčnosti je to deka ideálna pre každé dieťa.

Funkčnosť:

- Bola navrhnutá pre najmladšie deti, ktoré ešte nerozpoznávajú farby a vidia hlavne kontrasty. Práve preto sú hlavné farby podložky intenzívne farby: čierna, biela a červená so žltými prvkami.

- Má 4 zóny, ktoré rozvíjajú: 1 zrak: zóna s kontrastnými farbami. Je vo farbách, ktoré priťahujú zrak a pozornosť dieťaťa. 2 sluch: šuštiace a hrkotajúce prvky, ktoré priťahujú pozornosť dieťaťa 3 hmat: zóna s vyčnievajúcimi prvkami (šnúrky a loptičky) s rôznou textúrou, aby si ich mohlo dieťa dotýkať a takto stimulovať svoj hmatový zmysel, 4 sústredenosť

- Súčasťou balenia sú mnohé hračky, ktoré povzbudzujú zmysly: 12 kontrastných kariet, visiace zrkadlo, visiaca loptička s hrkálkou, visiaca šuštiaca hračka, senzorická lopta, plyšová hračka, farebné pásky, hrkotajúce guľôčky a zrkadlo, ktoré sa dá umiestniť za fóliou. - Karty môžete so sebou zobrať na prechádzku – karty 4SMART majú špeciálny háčik, pomocou ktorého možné ich zavesenie napr. na kočík.

- Balenie obsahuje tiež veľkú senzorickú loptu, ktorá povzbudí predstavivosť drobca a prinesie mu veľa radosti.

- Vďaka zaujímavému vzoru a prevedeniu je ideálna pre každé malé dieťa.

- Deka je tiež ideálna ako darček - je multifunkčná, a má aj krásny obal. Navyše je to praktický darček: rozvíja zmysly dieťaťa, povzbudzuje jeho predstavivosť a bude drobcovi slúžiť dlhé roky.

Pohodlie:

- Má nastaviteľné hrazdičky a visiace hračky sa dajú jednoducho presúvať a umiestňovať na ľubovoľnom mieste.

- Je ľahká a dá sa jednoducho zvinúť (po odstránení hrazdičiek). Bez problému ju so sebou zoberiete na dovolenku!

- Podložka sa veľmi jednoducho čistí. Základ deky je možné prať ručne, a ostatné hračky ľahko vyčistíte handričkou.

Bezpečnosť:

- Senzorická deka 4SMART dobre izoluje od podlahy.

- Je vhodná pre deti už od prvých dní života - spĺňa normy EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3 pre hračky a vzdelávacie podložky.

- Bola vyrobená s výnimočnou starostlivosťou - pevné zošitie a žiadne vyčnievajúce prvky, ktoré by sa dali ľahko odtrhnúť, zvyšujú bezpečnosť drobca.

Materiály:

- podložka: polyester

- hračky: polyester, plast

- karty: papier

Rozmery: - 128 x 116 cm

- výška od podlahy do hrazdičiek 46,5 cm

- rozmery podložky s rozloženými bokami: 126 x 112

- rozmery podložky so zloženými bokami: 75 x 75

- rozmery kariet: 12 x 19

- hmotnosť: 1,1 kg

- rozmery balenia/hmotnosť: 65 x 46 cm x 10 cm/1,6 kg

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: