skladom do 2 - 4 dní

nové (nepoužité)

Cybex Sirona M2 i-Size SensorSafe 2020 + Base M autosedačka

463,95€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Autosedačka v protismere jazdy Sirona M2 i-Size 

Nová autosedačka CYBEX Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske predpisy a normy pre detské autosedačky ECE R-129. Tento nový "i-Size" štandard okrem iného určuje, že deti do 15 mesiacov musí cestovať v pozícii proti smeru jazdy, ktorú mnohí experti (napr. Organizácie Which ?, ADAC, Stiftung Warentest) považujú za najbezpečnejší spôsob prepravy detí.

Najvyššia úroveň bezpečia a pohodlia až do 105 cm výšky vášho dieťaťa

Autosedačku CYBEX Sirona M2 i-Size je možné používať v pozícii proti smeru jazdy od narodenia dieťaťa až do 105 cm jeho výšky (cca 4 roky). Nový dômyselný dizajn autosedačky poskytuje dostatok priestoru na nohy aj väčším deťom. Autosedačka ako taká však príliš miesta nezaberá a možno ju tak používať aj v menších vozidlách. Ďalšie užitočné funkcie, ako napr. Polohovanie jednou rukou, ešte viac uľahčujú každodenné používanie autosedačky.

  • V protismere jazdy až do 105 cm, cca 4 roky
  • Po smere jazdy od 16 mesiacov a 76 cm
  • Integrovaný LSP systém
  • Polohovanie jednou rukou
  • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy
  • Nacvakávacie systém pre zmenu pozície

Bezpečne proti smeru jazdy do 105 cm výšky dieťaťa

VLASTNOSTI UN R129 / 02 ISOFIX základňa

VÝŠKA 45 cm - 105 cm

VÁHA max. 19 kg

VEK od narodenia až do cca 4 rokov

FUNKCIE

SensorSafe - Chytrá spona, ktorá vylepšuje bezpečie vášho dieťaťa vo vozidle

Pocit istoty pre vás, vylepšené bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa. Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z rady Platinum a Gold a pripevňuje sa na ich bezpečnostné pásy. SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo ak okolitá teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom Bluetooth a ľahko ovládateľné aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

Alternatívne po smere jazdy

Sirona M2 i-Size je vybavená nacvakávacím systémom, ktorý umožňuje jednoduchú zmenu medzi pozíciami po a proti smeru jazdy. Pre deti od 16 mesiacov a výšky 76 cm (až do 105 cm) možno autosedačku Sirona M2 i-Size voliteľne používať tiež v pozícii po smere jazdy.

                                                Cybex autosedačka Sirona S i-Size M2 i-Size

Integrovaná lineárny ochrana pri bočnom náraze

Integrované protektory lineárne ochrany pri bočnom náraze (LSP System) možno vyklopiť na strane dverí vo vozidle a vo veľmi skoré fáze znižujú silu nárazu z boku. Integrovaný systém lineárny ochrany pri bočnom náraze (LSP System) detské autosedačky CYBEX Sirona M2 i-Size (v pozícii po i proti smeru jazdy) zvyšuje úroveň bezpečia pri náraze z boku. LSP systém možno vyklopiť a v kombinácii s protektory hlavy a ramien znižuje silu bočného nárazu.

                                      Cybex autosedačka Sirona S i-Size M2 i-Size

12poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Ochrana, ktorá rastie s vaším dieťaťom. 12poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov, ktorá rastie s vaším dieťaťom.

                                             Cybex autosedačka Sirona S i-Size M2 i-Size

Energiu absorbujúci škrupina

Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa

                                      Cybex autosedačka Sirona S i-Size M2 i-Size

M-Line modulárny systém

Ľahká detská autosedačka spĺňa najnovšie bezpečnostné predpisy a spoločne so základňou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size tvoria "rodinný systém", ponúkajúca jednu základňu, pre dve autosedačky

                                         Cybex autosedačka Sirona S i-Size M2 i-Size

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA POMOCOU SYSTÉMU ISOFIX

Inštalácia pomocou systému ISOFIX vám umožňuje jednoduché zabezpečenie autosedačky v pozícii po i proti smeru jazdy a zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Sirona M2 i-Size je zaistená pomocou systému ISOFIX vo vozidle bez nutnosti ďalšieho pripevňovanie. Indikátor inštalácia navyše napomáha zabrániť nesprávnemu použitiu.

                                             Cybex autosedačka Sirona S i-Size

Polohovanie jednou rukou

Jednoduché nastavenie do požadovanej pozície (proti smeru jazdy: 5 pozícií; po smere jazdy: 3 pozície)

                                            Cybex autosedačka Sirona S i-Size

Autosedačka v protismere jazdy

Výrazne znižuje riziko zranenia pri čelnom náraze. Nová autosedačka Sirona M2 i-Size vám umožňuje prevážať dieťa v pozícii proti smeru jazdy od narodenia až do výšky 105 cm (cca 4 roky).

                                             Cybex autosedačka Sirona S i-Size M2 i-Size

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: