skladom do 2-4 dní

nové (nepoužité)

Britax-Römer SMILE III 2020 kombinovaný kočík

972,00€

-140,00€

832,00€s DPH

Znížená cena

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Set kočík Smile III + hlboká korba

Kočík Smile III vám bude skvelým parťákom po celú dobu, kedy sa vaše dieťa bude chcieť voziť.

Je určený pre deti od narodenia do 22 Kg. Či už sa s ním vydáte do úzkych, mestských uličiek alebo do prírody na poľné cesty, nikdy vás nesklame.

O pohodlie bábätka sa postará mäkko polstrovaná hlboká korba. Väčšie deti si potom užijú jazdu v otočnej, polohovateľné športové sedačke.

 Podvozok

Vďaka štíhlej konštrukcii so šírkou len 57 centimetrov sa budete pohodlne pohybovať v rušných mestách aj medzi regálmi v obchodných centrách.

Smile III si hravo poradí is ťažším prírodným terénom. Má totiž perfektné centrálnej odpruženie podvozku a samostatné odpruženie predných kolies. Tá sa dajú zaaretovať. Veľká, vzduchom plnená kolesá zaistí hladkú, ničím nerušenú jazdu.

Bezpečnostná brzda má indikátor, ktorý ukáže, či je kočík správne zabrzdený. Uvoľňuje sa nášľapom zhora, nehrozí preto, že by ste si ničili topánky.

Korba

V korbe Smile III bude mať bábätko dostatok priestoru až do doby, než bude možné začať používať športové sedenie. Je mäkko polstrovaná a vďaka extra dlhé strieške s vetracím otvorom a nánožníka bude vaše dieťa vždy v bezpečí a chránené.

Korba má praktické tlačidlá, vďaka ktorým ju jednoducho pripnete alebo odoberiete z podvozku. Bezpečnostné indikátory vám navyše ukážu, či je správne upevnená.

 Technické vlastnosti korba

Rozmery (V x Š x H) 

20 x 82 x 39,5 cm

Vnútorné rozmery (V x Š x H) 

20 x 73 x 33 cm

Váha výrobku 3,5 kg

Športové sedenie

Dieťa si vďaka otočnému sedenie môže vybrať, či chce na výlete pozerať na rodičov alebo pozorovať okolie. Až sa unaví, pohodlne, jednou rukou mu sklopíte sedačku až do ľahu. Chrbtová opierka sedačky je extra dlhá (48 centimetrov), takže sa v kočíku krásne vyspí aj väčšie deti. Polohovať možno aj opierku na nohy.

Rovnako jednoduché je aj skladanie celého kočíka. Opäť vám bude stačiť len jedna ruka. Zložený kočík samostatne stojí a má poistku proti samovoľnému rozloženiu.

Málokedy sa stane, že by mamička, otecko a ďalšie osoby, ktoré budú voziť kočík, mali rovnakú výšku. Veľmi praktické je preto výškovo nastaviteľné, ergonomické madlo potiahnuté ekokožou.

Bezpečnostné pásy majú mäkké polstrovanie a dajú sa upravovať, aj keď dieťa sedí v kočíku.

Technické vlastnosti

Kočík zložený (V x Š x H)
90 x 40 x 57 cm

Podvozok zložený (vrátane kolies) (V x Š x H)
84 x 27 x 57 cm

Výška rukoväte 80 - 113 cm

Dĺžka operadla 48 cm

Dĺžka opierky na nohy 23 cm

Sedacia priestor (Š x H) 30 x 23 cm
Váha výrobku 13 kg

Celková hmotnosť kočíka vrátane striešky 13 kg

Hmotnosť podvozku a koliesok 9 kg

Maximálna hmotnosť dieťaťa 22 kg

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: