Skladom do 2-4 dní

nové (nepoužité)

Cybex Cloud Z Plus 2020 autosedačka

341,95€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

  • Doprava nad 79€ vrámci SR - ZADARMO
  • Osobný odber na predajni - 5% ZĽAVA
  • Držitelia sphere card - 5% ZĽAVA

Detská autosedačka Cloud Z i-Size

Cloud Z i-Size je o 15% ľahším nástupcom víťazné autosedačky cloud Q.

Ergonomické a pohodlné cestovanie

Detská autosedačka je vybavená systémom lineárny ochrany pri bočnom náraze (LSP System), ktorý v kombinácii s energiu pohlcujúce škrupinou výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho dieťaťa v prípade bočného nárazu. Pre ľahšiu ukladanie a vyberanie dieťaťa z vozidla možno autosedačku na inovatívne základni Base Z šikovne otočiť smerom k dverám vozidla.

Ergonomická poloha úplne ležmo

180 ° otočný mechanizmus

Integrovaná lineárny ochrana pri bočnom náraze

Z-Line modulárny systém

Base Z je bezpečnou a variabilný základňou pre CYBEX Z-Line modulárny systém, ktorý ponúka maximálnu ochranu a pohodlné flexibilné používanie. Inovatívny otočný mechanizmus základne Base Z umožňuje otočiť autosedačku smerom k dverám vozidla a uľahčiť tak ukladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky. Keďže je základňu možné používať pre dve rôzne autosedačky, možno ju používať od narodenia dieťaťa až do jeho 4 rokov.

Ergonomická pozície ľahu

Mimo vozidlo možno autosedačku Cloud Z i-Size nastaviť do ergonomickej pozície ľahu. Predĺžená opierka nôh a sklon pozície ľahu vyvinuli nemeckí bezpečnostní experti Cybex. Táto funkcia umožňuje dieťaťu pohodlne ležať v ergonomicky správnej pozícii. V kombinácii s kočíkmi CYBEX sa Cloud Z i-Size premení na praktický cestovný systém pre prvé mesiace, počas ktorých vaše dieťa môže odpočívať v optimálne chránenom prostredí.

Otočný mechanizmus

Inovatívny otočný mechanizmus základne Base Z umožňuje jednoduché otočenie autosedačky do pozície pre pohodlné ukladanie a vyberanie dieťaťa.

Integrovaná lineárny ochrana pri bočnom náraze

Náš odskúšaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (LSP) bol pre autosedačku Cloud Z i-Size ešte viac zdokonalený. Prvotné sily nárazu sú redukované vytiahnutými bočnými protektory, ktoré smerujú k dverám vozidla. Flexibilné škrupina autosedačky navyše znižuje sily nárazu až o 25% a odvádza ich preč od dieťaťa.

XXL sklápacia slnečná strieška

Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška ponúka prémiovú ochranu pred slnkom a vetrom s UPF50 +.

Výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Nastaviteľná opierka hlavy ponúka 11 výškových pozícií, ktoré umožňujú prispôsobiť autosedačku vášmu rastúcemu dieťaťu. Vďaka integrovanému vedenie pásov je nastavovanie opierky hlavy intuitívne a rýchle - zaberie iba pár sekúnd.

Odnímateľná novorodenecká vložka

Cloud Z i-Size je vybavený odnímateľnou novorodeneckú vložkou, ktorá vytvára polohu takmer úplne poležiačky. Tá napomáha znižovať riziko prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku, čo môže viesť k vážnym dýchacím problémom. Pre poskytnutie viac priestoru vášmu rastúcemu dieťaťu by mala byť vložka vytiahnutá, akonáhle dieťa dosiahne výšky viac ako 60 cm.

Cestovný systém

Autosedačku Cloud Z i-Size možno pomocou adaptérov pripevniť na akýkoľvek kočík CYBEX, gb alebo na kočíky ostatných vybraných značiek. Detská autosedačka sa tak mimo vozidla stáva súčasťou praktického cestovného systému, ktorý rozširuje vašu mobilitu a ponúka plnohodnotné riešenie pre cestovanie v jednotnom dizajne.

Energiu pohlcujúce škrupina

U všetkých autosedačiek CYBEX a gb je hlavnou prioritou bezpečnosť. Flexibilné štruktúra materiálu absorbuje sily nárazu a pomáha ich odvádzať preč od dieťaťa.

VLASTNOSTI

UN R129 / 02 i-Size

VÝŠKA: 45 cm - 87 cm

VÁHA: Max. 13 kg

VEK Od narodenia až do cca 18 mesiacov

Príslušenstvo

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

23 ďalších produktov v rovnakej kategórii: