Na objednávku 2-4 dní

nové (nepoužité)

Cybex Solution S i-Fix 2020 autosedačka

198,95€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Detská autosedačka Solution S i-Fix

Vyrobené s ohľadom na dieťa: Solution S i-Fix rastie s vaším dieťaťom od 3 do 12 rokov a rovnako ako rodičia sa prispôsobuje jeho meniacim sa potrebám. Táto všestranná autosedačka je teraz certifikovaná podľa najnovšie bezpečnostné normy UN R129 / 03, ktorá zahŕňa vylepšené postupy pri testovaní bočných nárazov.

Detská autosedačka Solution S i-Fix

Naklápacie opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy vášho spiaceho dieťaťa dopredu, mimo bezpečnú zónu detské autosedačky a spoločne s vylepšeným systémom lineárnych ochrany pri bočnom náraze zvyšuje bezpečie dieťaťa v prípade nárazu z boku. O pohodlné cestovanie vášho rastúceho dieťaťa sa stará 12 rôznych možností nastavenia výšky, ktoré možno ľahko nastavovať len jednou rukou.

  • Patentovaná naklápacie opierka hlavy
  • Integrovaná lineárny ochrana pri bočnom náraze
  • ventilačný systém
  • 12poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Prispôsobuje sa potrebám vášho dieťaťa

VLASTNOSTI: UN R44 / 04

SKUPINA: Sk. 2/3

VÁHA: 15 - 36 kg

VEK: od cca 3 až do 12 rokov

FUNKCIE

Napomáha zabraňovať prepadávanie hlavy spiaceho dieťaťa dopredu

Patentovaná naklápacie opierka hlavy zabraňuje prepadávanie hlavy spiaceho dieťaťa dopredu. Hlava tak neustále zostáva v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým v prípade bočného nárazu.

Znižuje energiu nárazu zboku

Vylepšený systém lineárnych ochrany pri bočnom náraze autosedačky Solution S i-Fix ponúka zvýšenú úroveň bezpečia pri bočnom náraze. Vďaka LSP systému sú sily bočného nárazu redukované až o cca 25% v porovnaní s rovnakou autosedačkou bez vyklopeného LSP

Rastie s dieťaťom

Solution S i-Fix rastie spoločne s dieťaťom od 3 do 12 rokov - dlhá doba s množstvom nadobudnutých centimetrov. 12 výškových pozícií umožňuje autosedačke rásť s dieťaťom a poskytovať tak extrémne dlhú použiteľnosť. Hlavové chrániče rastú spoločne s priestorovými požiadavkami vášho dieťaťa. Vďaka premyslenej ovládateľnosti možno autosedačku ľahko a rýchlo nastaviť iba jednou rukou.

Udržuje pohodlnú telesnú teplotu

Integrovaný ventilačný systém autosedačky Solution S i-Fix poskytuje vášmu dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie aj počas horúcich dní.

Pre extra stabilitu a bezpečie

Solution S i-Fix je vybavený systémom ISOFIX, ktorý sa ľahko používa a poskytuje dodatočnú stabilitu. Autosedačku možno používať aj vo vozidlách bez ISOFIX.

Pohodlné cestovanie vášho dieťaťa po niekoľko rokov

Extra široký a hlboký sedák vášmu dieťaťu zaručuje dlhodobo pohodlnú jazdu.

Dokonalé prispôsobenie

Sklápacie opierka chrbta autosedačky Solution S i-Fix sa dokonale prispôsobí akémukoľvek sedadlu vo vozidle.

Bezpečie pre vaše dieťa

Energiu absorbujúci škrupina autosedačky Solution S i-Fix absorbuje sily nárazu a chráni dieťa.

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: