nové (nepoužité)

NUK Cumlík HAPPY DAYS (6-18m.) Box

3,99€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

NUK Happy Days silikónový cumlík pre správny vývoj ústnej dutiny dieťaťa, vek 6-18 mesiacov, 1 ks box

  • Vylepšený tvar cumlíka NUK - cumlík má rovnaký tvar ako matkinho bradavka pri dojčení, dokonale padne do úst dieťaťa pri saní
  • Vďaka užšiemu a ploššímu tvaru sacej časti sa znižuje tlak na zuby a čeľuste
  • Plochá sacie časť a hladká spodná strana prinášajú dieťaťu príjemný pocit a podporujú tak prirodzené sanie
  • Odolná, znovupoužiteľná cestovné krabička
  • Vek 6-18 mesiacov, bez BPA, 1 ks v balení

 Nový silikónový cumlík NUK Happy Days: tvar cumlíka je rovnaký ako matkinho bradavka pri dojčení

 Každý deň čaká na vaše deti mnoho vzrušujúcich dobrodružstiev, počas ktorých je cumlík nepostrádateľným spoločníkom, ktorý im dáva pocit istoty a bezpečia. Či už vaše dieťa rozruší neznáme tváre, nové zvuky či prostredie, známej inštinktívna sanie cumlíka je opäť dokáže rýchlo upokojiť.

Aby sme tento pocit zintenzívnili, vyvinuli špecialisti ešte lepší tvar cumlíkov NUK. Sacie časť cumlíka napodobňuje tvar matkinej bradavky pri dojčení, takže sa pri saní dokáže optimálne prispôsobiť detským ústam. Vďaka úzkemu a plochému tvaru sací časti sa tlak na čeľuste i zuby znižuje, a poskytuje tak jazyku dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby. Cumlíky NUK sa dokonale prispôsobí detským ústam a deti si naň veľmi rýchlo zvyknú *, čo poskytuje ešte väčšie pohodlie ako rodičom, tak deťom samotným.

 Doporučované expertmi: nové cumlíky NUK upokojí dieťa lepšie ako kedykoľvek predtým

Pretože je pre nás celkový vývoj dieťaťa veľmi dôležitý, chceme, aby každý cumlík značky NUK podporil prirodzený a zdravý vývoj detskej čeľuste. Cumlíky NUK sú na základe najnovších lekárskych poznatkov uspôsobené tak, aby dieťa upokojili ešte lepšie ako kedykoľvek predtým, čoho sme dosiahli vďaka tvaru, ktorý je dieťaťu veľmi dobre známy. Dojčiace matky potvrdzujú, že používanie cumlíkov NUK dojčenia nijako neovplyvňuje *. Mamičky tak majú viac času na odpočinok.

Okrem toho používanie cumlíkov NUK nespôsobuje žiadne ortodontickej problémy, ako napr. Krivé zuby či deformácii čeľuste. Plochý a úzky tvar sacej časti cumlíka minimalizuje tlak na zuby aj čeľusť a necháva v ústach veľa miesta pre jazyk, a teda aj pre prirodzené sacie pohyby. Vďaka tomu sú cumlíky NUK vysoko hodnotené a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami i ortodontistu.

Výsledky testov hovoria aj v prospech nového typu cumlíka NUK: 100% oslovených ortodontistu potvrdzuje, že nespôsobuje žiadne ťažkosti **, 95% detí tento cumlík rýchlo prijme *, 90% mamičiek jeho používanie odporúča * a 92% dojčiacich matiek potvrdzuje, že používanie cumlíka dojčenia nijako neovplyvňuje.

* Nezávislý prieskum trhu, 307 oslovených matiek, Nemecko 2017

** Nezávislý prieskum trhu, oslovených 50 ortodontistu, 50 pediatrov a 50 pôrodných asistentiek, Nemecko 2017

 Silikónový cumlík NUK Happy Days - pre veselý a farebný každodenný život dieťaťa

So svojimi jasnými a veselými motívmi, prinášajú cumlíky NUK Happy Days každý deň veľa farieb a radosti vášmu malému pokladu. Praktický krúžok na cumlíka je vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu a je vhodný pre uchopenie aj pre tých najmenších ručičky. Priehľadný silikón sa ľahko čistí, je chuťovo neutrálny, bez zápachu a je odolný voči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, je odolný pri vyváraní a má hladký povrch.

Všetky cumlíky NUK majú NUK Air System, ktorý umožňuje únik vzduchu z cumlíka, aby ho dieťa neprehĺtalo. Vďaka tomuto systému zostáva cumlík mäkký a ľahko sa prispôsobí detským ústam.

multifunkčné balenie

Cumlík NUK Happy Days má navyše svoju vlastnú praktickú krabičku. Tá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre, cestovanie aj skladovanie v čistote a bezpečí.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: