Skladom do 2 dní

nové (nepoužité)

autosedačka Britax-Römer TRIFIX 2 i-Size 2021

299,00€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

TRIFIX 2 i-SIZE je dokonale prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektným nástupcom akejkoľvek detskej autosedačky. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zabezpečená vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu, zatiaľ čo optimálne sedacie oblasť garantuje dostatok miesta pre rastúce dieťa od 15 mesiacov do asi 4 roky. S jedinečnou radom pokročilých bezpečnostných funkcií si môžete byť istí, že bude vaše dieťa dobre chránené.

Nová generácia autosedačiek i-size poskytuje deťom nielen vysoký komfort pri cestovaní, ale predovšetkým inovované bezpečnosťou prvky.
Trifix i-size je vhodná pre deti od 76-105 cm. Je schválená podľa normy ECE R129.

vÅ¡estranná bezpeÄnosÅ¥

NOVÉ: Unikátna ochrana SICT inside zaisťuje zvýšenú ochranu proti bočnému nárazu.

Hlavné rysy produktu:

  • Jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX.
  • Integrovaná technológia SICT inside poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu.
  • Top Tether v tvare "V" zaistí vďaka dvom kotevným bodom väčšiu stabilitu a bezpečie než autosedačka sa štandardným upevňovacím popruhom a poskytuje deťom aj viac priestoru na nohy.
  • Systém otočného spoje Pivot link smeruje silu v prípade nárazu v prvom rade dole, dovnútra sedadlá a potom jemnejšie vpred, čím znižuje riziko poranenia hlavy a krku.
  • Opierka hlavy v tvare "V" kontroluje pohyb hlavy dieťaťa čím poskytuje maximálne pohodlie a zaisťuje optimálnu ochranu pri bočnom náraze.
  • Hlboké ochranné bočnice pohlcujú silu bočného nárazu a poskytujú nový komfort.
  • 5bodový bezpečnostný pás zaisťuje úplnú stabilitu a ochranu dieťaťa. V prípade kolízie rozloží silu nárazu do 5 bodov.
  • Kvalitne polstrované neoprénové ramenné pásy pre individuálne nastavenie.
  • 3 stupne sklonu polohovanie umožňujú pohodlnú polohu dieťaťa i pri spánku.

Špičková ochrana proti bočnému nárazu

Integrovaná technológia SICT inside poskytuje vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá na nich pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať - ​​SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.

Systém otočného spoje Römer

V prípade nárazu náš patentovaný systém otočného spoja smeruje silu v prvom rade dole, dovnútra sedadlá, a následne, jemnejšie, vpred, čím významne znižuje riziko zranenia hlavy a krku.

top Tether

Vďaka dvom kotevným bodom zaistí popruh v tvare V väčšiu stabilitu a bezpečie pre vaše dieťa ako autosedačka sa štandardným horným upevňovacím popruhom. Náš popruh v tvare V bráni otáčaniu a znižuje pohyb dieťaťa vpred v prípade nárazu. Unikátne prevedenie švu je navyše navrhnuté tak, aby švy povolili riadeným spôsobom a pohlcovali silu čelného nárazu.

Jednoduchá inÅ¡talácia pomocou integrovaného ISOFIX a horného upevÅovacieho popruhu

Opierka hlavy v tvare V

Naše opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze, a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadlaa prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu.

Hlboké ochranné bočnice

Naše mäkké, polstrované bočnice tvorí ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

5bodový bezpečnostný pás

Veríme, že 5bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanie vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Kvalitne polstrované neoprénové pásy

Naše nové, kvalitne polstrované neoprénové pásy sa ľahko prispôsobí hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené pre pranie, bez toho aby ste narušili zádržný systém.

Niekoľko naklápacích polôh

Pohodlia vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá so štyrmi naklápacími polohami, ktoré sa jednoducho nastavujú a zabezpečujú vášmu dieťaťu bezproblémovú cestu.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: