Skladom

nové (nepoužité)

Britax-Römer Multi-Tech III 2021 autosedačka

335,00€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Prispôsobivá autosedačka MULTI-TECH III umožňuje dlhšie cestovanie proti smeru jazdy od 9 do 25 kg, s možnosťou otočenia a inštalácie v smere jazdy. Nastaviteľná opierka hlavy, zadržiavací systém a nastaviteľná šírka spôsobí, že autosedačka rastie spolu s vaším dieťaťom. Vďaka indikátorom inštalácie a optimálnej ochrane proti bočnému nárazu je MULTI-TECH III pre rodičov zárukou úplnej bezpečnosti.

Optimálna ochrana, maximálna flexibilita

MULTI-TECH III v sebe spája flexibilitu a bezpečnosť a zaistí tak maximálnu ochranu na dlhšiu dobu. Autosedačka je vhodná pre deti od 9 do 25 kg (cca 9 mesiacov až 6 rokov) a môže byť inštalovaná proti smeru jazdy, čo garantuje širšiu kontaktnú plochu a ochranu vášho dieťaťa v prípade čelného nárazu. Vo výsledku je na krk a hlavu dieťaťa vyvíjaná menšie sila, sú lepšie chránené a znižuje sa riziko zranenia. V závislosti na vašich potrebách môžete autosedačku ľahko otočiť v smere jazdy.

Optimálna ochrana, maximálna flexibilita

Špičková ochrana proti bočnému nárazu

Naše autosedačka MULTI-TECH III je vybavená technológiou SICT, ktorá poskytuje špičkovú ochranu proti bočnému nárazu. Hlboké, mäkko polstrované bočnice a technológie SICT zaistí, že vaše dieťa bude chránené od hlavy až po bedra aj v prípade bočného nárazu. To všetko zabezpečí pohodlnú a bezpečnú cestu pre vaše dieťa a pre vás úplný pokoj na duši.

Å piÄková ochrana proti boÄnému nárazu

Kvalitné polstrovanie pásov

Naše kvalitne polstrované pásy zaistí pohodlie, obmedzí pohyb dieťaťa vpred v prípade čelného nárazu a poskytne tiež dodatočnú ochranu krehkého krku dieťaťa. Pomáhajú tiež rovnomerne rozložiť sily na ramená a hruď dieťaťa v prípade čelného nárazu.

5bodový bezpečnostný pás

Veríme, že 5bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanie vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy

Naše polstrovaná hlavová opierka a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že opierka hlavy je v správnej pozícii - tesne nad ramenami dieťaťa.

Hlboké ochranné bočnice

Naše mäkké polstrované bočnice tvorí ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje náraz a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

Odzipsovateľný poťah

Na cestách sa mozem stať všeličo - pitie sa mozem vyleje a dítě Moze dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktory je prateľný a lahko odnímateľná, aby ste mohli problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

Nastviteľná pozícia šírky 

Vaše dieťq rastie a autosedačka rastie spolu s ním. Nielen na výšku, ale aj na šírku. Šírka detskej autosedačky môže byť ľahko a rýchlo nastavená a zaistí pre Vaše dieťa absolútne bezpečie a pohodlie.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: