skladom

nové (nepoužité)

Cybex Pallas S-Fix Ferrari 2020 autosedačka

368,95€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Detská autosedačka Pallas S-fix

Nič nesedí! Všetko je moc malé! To sú časté frázy rodičov počas prvých rokov života ich dieťaťa. Detská autosedačka Pallas S-fix vám vydrží niekoľko rokov: ako autosedačka 2 v 1 je navrhnutá tak, aby rástla spolu s dieťaťom od 9 mesiacov až do 12 rokov.

Optimalizovaný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Počas spánku sa o bezpečnosť stará aj patentovaná naklápacie opierka hlavy, ktorá zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu a pomáha ju udržať v bezpečnej zóne detské autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze. Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť tiež LSP Systém, znižujúce sily nárazu z boku.

  • Jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (sk. 1)
  • Patentovaná naklápacie opierka hlavy
  • Integrovaná lineárny ochrana pri bočnom náraze (LSP Systém)
  • Pohodlné polohovanie jednou rukou (sk. 1)
  • 2 autosedačky v 1
  • ISOFIX Connect pre dodatočnú stabilitu a

Patentovaná ochrana až do 12 rokov veku dieťaťa

VLASTNOSTI UN R44 / 04

SKUPINA Sk. 1/2/3

VÁHA 9 - 36 kg

VEK od cca 9 mesiacov až do 12 rokov

FUNKCIE

Nastaviteľný bezpečnostný pult

Optimalizovaný bezpečnostný pult autosedačky Pallas S-fix prešiel celkovým vylepšením funkčnosti pri autonehode a znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Jednoduché ovládanie zaisťuje možnosť nastavenia len jednou rukou. Sila čelného nárazu je prenášaná cez veľkú plochu bezpečnostného pultu a pohlcovaná jeho energiu absorbujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a napomáha výrazne znížiť silu nárazu pri autonehode. Dieťaťu nehrozí zranenie od systému pásov a zároveň sa poskytuje ochrana jeho hlave, krku, ramenám a vnútorným orgánom. Novo navrhnutý, jednou rukou nastaviteľný, bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu, ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežných 5bodovým systémom pásov poskytuje maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze.

                              Cybex autosedačka Pallas S-Fix

INTEGROVANÁ LINEÁRNE ochranu pri bočnom náraze

Obnoviteľná, na strane dverí vozidla. LSP Systém autosedačky Pallas S-fix ponúka zvýšenú bezpečnosť pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou so zasunutým LSP Systémom je sila bočného nárazu nižšia až o 25%.

                             Cybex autosedačka Pallas S-Fix

Pohodlné polohovanie jednou rukou

Pre pokojné cestovanie. Dômyselné polohovanie jednou rukou umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Pallas S-fix do spacie pozície (skupina 1).

                          Cybex autosedačka Pallas S-Fix

Energiu absorbujúci škrupina

Flexibilné štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu

                                Cybex autosedačka Pallas S-Fix

2 autosedačky v 1

Pallas S-fix sú 2 autosedačky v 1. Je nastaviteľná podľa veľkosti vášho dieťaťa a je možné ju používať od 9 mesiacov až do 12 rokov. V skupine 1 sa o bezpečnosť okrem iného stará bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a pri nehode chráni dieťa pred zranením krku, bez toho aby ho obmedzoval. Pre deti od cca 3 rokov možno Pallas S-fix ľahko premeniť na autosedačku skupiny 2/3 z radu Solution.

                                 Cybex autosedačka Pallas S-Fix

Ventilačný systém

Poskytuje dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie aj počas horúcich dní.

                                   Cybex autosedačka Pallas S-Fix

12poziční výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Pre zaistenie pohodlné ochrany podľa výšky vášho dieťaťa

                                    Cybex autosedačka Pallas S-Fix

Extra široký a hlboký sedák

Pre pohodlné cestovanie

                                   Cybex autosedačka Pallas S-Fix

Patentovaná naklápacie opierka hlavy

Naklápacie opierka hlavy zabraňuje prepadávanie hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Zaisťuje tak, že sa hlava dieťaťa neustále nachádza v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: