nové (nepoužité)

ESPIRO BETA 2019 autosedačka

163,00€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

AUTOSEDAČKA
Skupina I / II / III (9-36 kg)

Detská autosedačka bola navrhnutá, otestovaná a certifikovaná v zmysle európskej normy pre detské bezpečnostné vybavenie (ECE R 44/04). Ide o detský záchytný systém schválený normou č. 44/04 pre tri rôzne typy inštalácie:

– pomocou kotviacich systémov ISOFIX a Top Tether je zariadenie klasifikované ako ISOFIX Universal pre skupinu I (9-18 kg), a to za prísnejších podmienok, ako mali zariadenia, ktoré boli aplikované v minulosti a ktoré toto označenie nemali.

– pomocou detskej autosedačky bez voliteľného ISOFIT, s 3-bodovými bezpečnostnými pásmi, je zariadenie klasifikované ako „Universal“ pre skupinu II, III (15-36 kg)

– pomocou voliteľného ISOFIT, s 3-bodovými bezpečnostnými pásmi do auta, je zariadenie klasifikované ako „polouniverzálne“, ktoré je kompatibilné na použitie vo vozidlách uvedených v príslušnom „zozname schválených vozidiel“ pre skupinu II, III (15-36 kg)

Bezpečnostná záruka
Autosedačka Espiro Beta je homologovaná v zmysle európskych požiadaviek ECE R44 / 04. Autosedačka je vyrobená vo fabrike s certifikáciou ISO 9001. Upevňovací pás Top Tether je zárukou ešte lepšej montáže sedačky do auta.

Pohodlie dieťaťa
Autosedačka Espiro Beta zaručuje dieťaťu plný komfort jazdy. Sedačka má extra mäkké redukčné vložky, ktoré stabilizujú polohu najmenších detí, plné nastavenie sedadla a opierky hlavy tak, aby bolo možné autosedačku nastaviť na výšku a hmotnosť dieťaťa. Sedačka má ďalšie vrstvy, ktoré absorbujú energiu počas prípadnej kolízie. Materiál je mäkký a príjemný na dotyk a je odnímateľný.

Príslušenstvo

26 ďalších produktov v rovnakej kategórii: