Skladom do 2-4 dní

nové (nepoužité)

Cybex Pallas G i-Size autosedačka 2021

321,95€s DPH

O 40% nižšie zaťaženie krku

Zdokonalený bezpečnostný pult napomáha znížiť riziko zranenia krku pri čelnom stretnutí a má v tomto ohľade lepšie výsledky, než bežný systém pásov. Pri čelnom náraze sa dieťa oprie o bezpečnostný pult, ktorý funguje podobne ako nafúknutý airbag a sila nárazu sa rozloží cez jeho veľkú plochu. Vďaka tomu sa znižuje zaťaženie citlivej oblasti krku a chráni sa hlava dieťaťa.

Použiteľnosť viac ako 10 rokov

Ako 2 v 1 autosedačka rastie Pallas G i-Size spoločne s vaším dieťaťom od batoľaťa až do cca 12 rokov. Do váhy 21 kg je dieťa zaistené pomocou bezpečnostného pultu. Neskôr je pult nahradený bezpečnostným pásom vo vozidle a autosedačka tak poskytuje spoľahlivú ochranu až do chvíle, keď dieťa dosiahne výšku 150 cm (cca 12 rokov).

Zaistenie dieťaťa behom pár sekúnd

Vďaka integrovanému nastaviteľnému bezpečnostnému pultu je zabezpečenie dieťaťa v autosedačke jednoduché, rýchle a spoľahlivé. Výsledky prieskumu ukazujú, že pri bezpečnostných pultov hrozí výrazne nižšie riziko zlého použitia ako na bežných systémov pásů¹. Tento nový bezpečnostný pult je vybavený praktickým systémom spôn, ktorý dáva zbohom pracnému naťahovanie bezpečnostného pásu a skláňaniu sa nad autosedačkou. Možnosť prispôsobenia bezpečnostného pultu zabezpečuje výnimočné pohodlie pre vaše rastúce dieťa.

¹ Müller G .; Kühn M .; Karakus B.; Bende J. 2019. "Nesprávne použitie detských zadržiavacích systémov: Dodatočné aspekty terénneho štúdia 2017 GDV."
Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55.

Zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku

Patentovaná 3poziční naklápacie opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Hlava dieťaťa tak zostáva v bezpečnej zóne detskej autosedačky, ktorá poskytuje optimálnu ochranu, predovšetkým pri bočnom náraze. Tri možnosti nastavenia vám navyše umožňujú zvoliť takú pozíciu, ktorá vášmu dieťaťu najviac vyhovuje.

Vylepšená integrovaná ochrana pri bočnom náraze

Systém lineárny ochrany pri bočnom náraze (Linear Side-impact Protection System Plus) poskytuje zvýšenú bezpečnosť v prípade nárazu z boku. V porovnaní s rovnakou autosedačkou bez bočnej ochrany znižuje LSP System Plus sily bočného nárazu o viac než 20%.

Jednoduché nastavenie do spacie pozície

Polohovanie autosedačky jednou rukou vám pomáha udržať dieťa vo vozidle v pohodlí a v dobrej nálade. Dieťa akéhokoľvek veku možno v autosedačke jednoducho naklopiť a umožniť mu tak na cestách príjemný odpočinok.

Cirkulácia vzduchu pre pohodlie dieťaťa aj počas horúcich dní

Systém cirkulácie vzduchu umožňuje, aby skrze autosedačku neustále prúdil chladivý vzduch, ktorý zabraňuje hromadeniu tepla. Dieťaťu je tak zaistená pohodlná teplota pre sedenie aj počas horúcich dní.

Intuitívne, jednoduchá a bezpečná inštalácia

O jednoduchú a bezpečnú inštaláciu autosedačky sa stará pripojenia ISOFIX a Top Tether. Kým ISOFIX uľahčuje riadnu inštaláciu autosedačky, Top Tether poskytuje dodatočné uchytenie pre vyššiu bezpečnosť a stabilitu. Obe pripojenia sú vybavené farebnými indikátory pre overenie správnej inštalácie.

Bezpečnosť, ktorá rastie s dieťaťom

VLASTNOSTI

UN R129 / 03 i-Size

VÝŠKA

76 - 150 cm

VÁHA

Od cca 9 až do 50 kg

VEK

Od> 15 mesiacov až do cca 12 rokov

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: