Skladom

nové (nepoužité)

Avent Odsávačka elektronická Klasik

149,99€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Skladom• neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
• materiál: PP (polypropylén), silikón

Pohodlie a komfort pre efektívne odsávanie 

Vyberte si spomedzi 4 režimov stimulácie a 4 nastavení odsávania a urobte z každého odsávania pohodlnú a na mieru prispôsobenú záležitosť. Vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu bude odsávanie na cestách hračkou. 

Bezproblémové nastavenia pre prispôsobené používanie. 
• 4 režimy stimulácie x 4 režimy odsávania na optimálne odsávanie 
• Bezproblémové nastavenia, o ktoré sa nepotrebujete starať 

Určené na jemnú stimuláciu toku mlieka 
• Mäkká masážna vložka pomáha so stimuláciou toku mlieka 

Ľahký a kompaktný dizajn 
• Jednoduché odsávanie doma alebo na cestách
• Napájanie z batérie a elektrickej siete 

Technológia Rhythmic Wave 
• Navrhnuté tak, aby napodobnilo sanie bábätka

Diskrétne a hygienické odsávanie 
• Diskrétny zvuk a podsvietený displej určený na diskrétne použitie, deň/noc
• Hygienické odsávanie

Prispôsobené odsávanie

Je dôležité, aby ste pri odsávaní mali pohodlie a pre každú mamu znamená niečo iné. S touto odsávačkou mlieka si môžete vybrať zo 4 režimov stimulácie a 4 nastavení odsávania. Takto môže byť každé odsávanie účinné a pohodlné.

Bezproblémové nastavenia


Mamy majú kopec iných starostí ako pamätať si ideálne nastavenie – takže to urobíme za vás. Vaše obľúbené nastavenia sa uložia, takže všetko budete mať pripravené po jedinom stlačení tlačidla. Potrebujete prestávku v odsávaní? Jednoducho stlačte tlačidlo pozastavenia. Proces znova obnovíte stlačením tlačidla spustenia. Je to jednoduché.

Mäkká masážna vložka


Pri navrhovaní našich odsávačiek mlieka sme mysleli na vaše pohodlie. Zamatovo mäkká textúra našej masážnej vložky dodá pokožke pocit tepla a umožňuje tak pohodlnú a jemnú stimuláciu toku mlieka. Flexibilný materiál je navrhnutý tak, aby napodobňoval sanie bábätka, čím pomáha spusteniu mlieka.

Navrhnuté tak, aby napodobnilo sanie


Keď bábätká sajú mlieko, rytmicky sajú, prehĺtajú a dýchajú v pomere 1:1:1. Táto odsávačka mlieka obsahuje technológiu Rhythmic Wave, ktorá imituje satie a prehĺtanie bábätka v príslušnej rýchlosti i pomere (1:1), aby rýchlo a účinne vyvolala spustenie mlieka. Vďaka tomu bude vaše odsávanie pôsobiť prirodzene a pohodlne.

Ľahký a kompaktný dizajn
Ľahká a kompaktný dizajn znamená, že odsávať môžete jednoducho doma alebo si zariadenie zobrať so sebou a odsávať aj na cestách.

Duálne napájanie
Tento produkt funguje na elektrinu. Pre dodatočnú mobilitu môžete tiež vložiť batérie na bezšnúrové používanie. Môžete vložiť 4 nenabíjateľné 1,5 V batérie AA alebo štyri nabíjateľné 1,2 V batérie AA

Obsah balenia:
1x elektronická odsávačka klasik
1x PP fľaša Natural  125 ml
1x tesniace viečko
1x elektrický adaptér
1x šnúrka

Čo je Elektronická odsávačka Philips AVENT?

Obsahuje všetko potrebné k odsatiu, uskladneniu a nakŕmeniu Vašim materským mliekom.

Odsávačka materského mlieka Philips AVENT má jedinečný dizajn, vďaka ktorému môžete počas odsávania sedieť v pohodlnej polohe. Mäkká masážna vložka* je hebká a teplá na dotyk a imituje sacie pohyby vášho bábätka, čím sa dosahuje rýchly tok mlieka – pohodlne a jemne.


Ako pracuje Elektronická odsávačka?

Odsávačka najskôr pracuje v jemnom režime, ktorý pomáha stimulovať tok mlieka. Následne si môžete vybrať jeden z troch sacích režimov podľa toho, ktorý vám najviac vyhovuje. Odsávačka sa jednoducho zostavuje aj používa a všetky jej časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s materským mliekom, možno umývať v umývačke riadu. Profesionáli v oblasti starostlivosti o zdravie sa zhodujú, že materské mlieko je najlepšia výživa pre bábätká počas ich prvého roku života, v kombinácii s tuhou stravou po 6 mesiacoch. Vaše materské mlieko je špeciálne prispôsobené potrebám vášho bábätka a obsahuje protilátky, ktoré ho chránia pred infekciami a alergiami.

Odsávačka mlieka vám pomáha dojčiť dlhšie.

Mlieko môžete odsať a uložiť, a vaše bábätko môže získať všetky jeho výhody aj v prípade, že práve nie ste nablízku a nemôžete ho nakŕmiť sama. Odsávačka je kompaktná a diskrétne sa používa, preto si ju môžete zobrať kdekoľvek so sebou. Vďaka tomu môžete mlieko odsávať vtedy, keď vám to vyhovuje a zachovať si tak dostatok materského mlieka. Relaxujte a užívajte si pohodlie pri odsávaní. Keď nemáte starosti, máte všetko pod kontrolou a cítite sa odpočinuto, odsajete rýchlejšie viac mlieka.

Je elektronická odsávačka Philips AVENT pre Vás?
Je ideálna pre mamičky, ktoré si chcú užívať rýchlosť a jednoduchosť odsávania elektrickej odsávačky, alebo také, ktoré hľadajú vyslobodenie od bežných problémov pri dojčení, ako sú hltanie alebo popraskané bradavky. Elektronická odsávačka Philips AVENT je prvá ručná elektrická odsávačka, ktorá je tak efektívna ako elektrická odsávačka do pôrodníc a naviac je ľahko prenosná.

Batérie (nie sú súčasťou balenia) vložíte zo spodnej strany.

Vďaka možnosti napájania batérií alebo priamo z elektrickej siete môžete odsávať bezstarostne a pohodlne, kdekoľvek ste.

Používanie odsávačky mlieka: Kedy odsávať mlieko?

Ak nemáte problémy s dojčením, odporúča sa (ak váš odborník v oblasti starostlivosti o zdravie/poradca v oblasti dojčenia neodporučí inak) počkať, kým sa neustáli vaša tvorba mlieka a harmonogram dojčenia (väčšinou minimálne 2 až 4 týždne po pôrode).
Výnimky:
-- Ak máte spočiatku problémy s dojčením, pravidelné odsávanie môže pomôcť zlepšiť a ustáliť tvorbu mlieka.
-- Ak odsávate mlieko pre vaše bábätko v nemocnici.
-- Ak sú vaše prsia naliate (bolestivé alebo opuchnuté): Môžete odsať malé množstvo mlieka pred kŕmením alebo medzi jednotlivými kŕmeniami na uľavenie od bolesti a aby sa vaše bábätko ľahšie prisalo.
-- Ak máte zapálené alebo popraskané bradavky, môžete mlieko odsávať, kým sa nezahoja.
-- Ak ste oddelená od svojho bábätka a chcete po návrate znova pokračovať v dojčení, mali by ste pravidelne odsávať mlieko, aby ste stimulovali jeho tvorbu.

Nájdite si optimálny čas na odsávanie mlieka – napríklad tesne pred alebo po prvom rannom kŕmení vášho bábätka, keď sú vaše prsia plné, alebo po kŕmení, ak bábätko úplne nevysalo oba prsníky. Ak sa vrátite do práce, možno budete musieť odsávať mlieko počas prestávky.
Používanie odsávačky vyžaduje prax a na úspešné odsatie mlieka budete možno potrebovať viacero pokusov. Elektrická odsávačka mlieka Philips AVENT sa však veľmi jednoducho zostavuje, takže si na odsávanie pomocou nej rýchlo zvyknete.

Tipy
-- Pred prvým použitím sa oboznámte s odsávačkou mlieka a spôsobom jej používania.
-- Nájdite si čas, kedy sa neponáhľate, a nikto vás nebude rušiť.
-- Fotografia vášho bábätka môže pomôcť spúšťaciemu reflexu.
-- Môže pomôcť aj teplo: skúste odsávať po kúpeli alebo sprche, alebo si na prsník pár minút pred odsávaním položte teplý uterák alebo termovožka Philips AVENT.
-- Môže byť pre vás jednoduchšie odsávať jeden prsník, kým vaše bábätko saje z druhého, alebo tesne po kŕmení.
-- Ak je odsávanie bolestivé, prestaňte používať odsávačku a poraďte sa so svojím odborníkom z oblasti dojčenia alebo starostlivosti o zdravie.

Kŕmenie bábätka odsatým mliekom

Čo by ste mali robiť:
-- Pred kŕmením bábätka vždy skontrolujte teplotu mlieka.
-- Na konci kŕmenia vždy vylejte všetko zvyšné materské mlieko.
Čo by ste nemali robiť:
-- Materské mlieko nikdy nezohrievajte v mikrovlnnej rúre. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému ohriatiu a vzniku horúcich miest v mlieku. Môže to tiež spôsobiť zničenie výživných látok v mlieku.

Návod v slovenčine nájdete na:
www.download.p4c.philips.com/files/s/scf301_02/scf301_02_dfu_slk.pdf

Príslušenstvo

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: