Skladom do 2-4 dní

nové (nepoužité)

NUK First Choice fľaša s kontrolou teploty 300 ml, M 2020

8,19€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Dojčenská fľaša NUK First Choice + s kontrolou teploty, ideálny pre vývoj detskej čeľuste,
300 ml, 0-6 mesiacov

 • NUK novinka! - Kontrola teploty pomáha rodičom dosiahnuť optimálnej teploty a zaistiť tak bezpečné kŕmenia ich dieťaťa
 • Teplota obsahu fľaše zmení jej farbu: ak je pokrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu
  • Ideálne pre detskú čeľusť, cumlík z obzvlášť mäkkého silikónu, 0-6 mesiacov M (stredne veľký otvor = pre detskú výživu)
  • Klinicky testované *: pre optimálnu kombináciu kŕmenie z prsníka a fľaše

 Pokojné a bezpečné kŕmenie vďaka NUK kontrole teploty

Keď má dieťa hlad, príkrm vo fľaši by nemal byť príliš horúci ani príliš studený. Preto mamičky a oteckovia pred každým jedlom kontrolujú teplotu príkrmu. Spoznať, kedy má príkrm tú správnu teplotu, nie je ľahké. Preto boli vyvinuté dojčenské fľaše NUK First Choice + s funkciou kontroly teploty.

Táto funkcia nebola v tejto podobe doteraz predstavená. Dojčenské fľaše NUK First Choice + sú teraz vybavené novou NUK kontrolkou teploty a pomáhajú tak zabrániť tomu, aby vaše dieťa pilo príliš horúci príkrm. Kontrolka vyzerá ako teplomer, je umiestnená medzi ryskami a teplota obsahu fľaše zmení jej farbu. Táto funkcia pomôže rodičom dosiahnuť optimálnej teploty pri kŕmení ich dieťaťa. 

Ak je príkrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu. V ideálnom prípade by mal príkrm mať telesnú teplotu (37 ° C), čo zodpovedá modrému zafarbenie displeja.

Pozor: NUK kontrola teploty je určená pre dodatočnú kontrolu. Pred kŕmením je teplotu nutné skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, odporúčame nakvapkať niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútorné zápästie.

 Najprirodzenejší cumlík pre vaše dieťa

Po mnoho rokov sú fľaše NUK First Choice prvou voľbou pre kŕmenie z fľaše po vzore dojčení. S fľašami NUK First Choice + sme sa ešte viac priblížili prírode - umožňujú zdravý vývoj čeľuste a dieťa má pocit, že pije z matkinho prsníka.

 Prirodzene a správne tvarované pre čeľusť

Jedinečný tvar cumlíkov NUK je modelovaný podľa matkinej bradavky pri dojčení. Cumlík ponecháva dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby jazyka a čeľuste vášho dieťaťa.

Mäkké ako matkino prsník

Silikónový cumlík je vďaka novej mäkkej zóne lepšie tvarovaná na poschodie pusinky vášho dieťaťa a zaisťuje tak prirodzený pocit pri pití.

 Zabraňuje kolike **

Vylepšený systém proti prehĺtaní vzduchu NUK Anti-Koľko Air System zabezpečuje plynulý tok tekutej stravy bez prehĺtaní vzduchu.

Klinicky testované *

Vďaka mimoriadne prirodzenému tvaru cumlíky NUK je deti veľmi dobre znášajú. To znamená, že sú zvlášť vhodné pre deti, ktoré sú súčasne dojčené a prikrmovanie z fľaše.

 Dojčenská fľaša

 • Praktický displej NUK kontroly teploty, ktorý zmení teplotu z modrej (studenej) na bielu (príliš horúce)
 • Bez škodlivých látok a zápachu - neobsahuje BPA
 • Ľahké naplnenie a vymývanie - extra široké hrdlo fľaše
 • Bezpečné uchopenie a stabilita - vďaka jemne vytvarované fľaši a širokej základni
 • Neobmedzený počet kombinácií - kompatibilný so všetkými výrobkami NUK First Choice

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: