nové (nepoužité)

NUK First Choice fľaša s kontrolou teploty 150 ml

6,79€s DPH

Dojčenská fľaša s kontrolou teploty

Jedinečná dojčenská fľaša s kontrolou teploty, ideálny pre vývoj detskej čeľuste, 0-6 mesiacov

NUK novinka! Kontrola teploty pomáha rodičom dosiahnuť optimálnej teploty a zaistiť tak bezpečné kŕmenia ich dieťaťa. Teplota obsahu fľaše zmení jej farbu: ak je pokrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu

• Bez škodlivých látok a zápachu - neobsahuje BPA
• Jednoduché naplnenie a vymývanie - extra široké hrdlo fľaše
• Bezpečné uchopenie a stabilita - vďaka jemne vytvarované fľaši a širokej základni
• Neobmedzený počet kombinácií - kompatibilný so všetkými výrobkami NUK First Choice
• Materiál: Polypropylén

Klinicky testované *: pre optimálnu kombináciu kŕmenie z prsníka a fľaše

Pokojné a bezpečné kŕmenie vďaka NUK kontrole teploty

Keď má dieťa hlad, príkrm vo fľaši by nemal byť príliš horúci ani príliš studený. Preto mamičky a oteckovia pred každým jedlom kontrolujú teplotu príkrmu. Spoznať, kedy má príkrm tú správnu teplotu, nie je ľahké. Preto boli vyvinuté dojčenské fľaše NUK First Choice + s funkciou kontroly teploty.

Táto funkcia nebola v tejto podobe doteraz predstavená. Dojčenské fľaše NUK First Choice + sú teraz vybavené novou NUK kontrolkou teploty a pomáhajú tak zabrániť tomu, aby vaše dieťa pilo príliš horúci príkrm. Kontrolka vyzerá ako teplomer, je umiestnená medzi ryskami a teplota obsahu fľaše zmení jej farbu.

Ak je príkrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu. V ideálnom prípade by mal príkrm mať telesnú teplotu (37 ° C), čo zodpovedá modrému zafarbenie displeja.

Pozor: NUK kontrola teploty je určená pre dodatočnú kontrolu. Pred kŕmením je teplotu nutné skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, odporúčame nakvapkať niekoľko kvapiek obsahu fľaše na vnútorné zápästie.

Najprirodzenejší cumlík pre vaše dieťa

Po mnoho rokov sú fľaše NUK First Choice prvou voľbou pre kŕmenie z fľaše po vzore dojčení. S fľašami NUK First Choice + sme sa ešte viac priblížili prírode - umožňujú zdravý vývoj čeľuste a dieťa má pocit, že pije z matkinho prsníka. Všetky naše fľaše majú ortodontický tvar cumlíkov a nová mäkká zóna lepšie tvarovaná na poschodie pusinky vášho dieťaťa zabezpečuje prirodzený pocit pri pití.

Zabraňuje kolike **

Vylepšený systém proti prehĺtaní vzduchu NUK Anti-Koľko Air System zabezpečuje plynulý tok tekutej stravy bez prehĺtaní vzduchu.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: