Vernostná zľava Sphere card

Vernostná zľava Sphere card

Komu je určená zľava?

Pre koncového zákazníka  držiteľa karty Sphere card, ktorý prostredníctvom tejto karty uskutočňuje výhodné nákupy u obchodných partnerov vernostného programu Sphere card ako aj u nás v BOCIANBABY. Sme jeden z mála obchodov na detský sortiment, ktorý patrí do klubu Sphere card a kde si svoju zľavu môžete uplatniť. 

Standart card - 5 % zľava
VIP card - 10 % zľava

POZOR!!! Pokiaľ nie je uvedené inak, zľavy na karty s vernostným programom Sphere card je možné uplatniť aj na akciový tovar.

Používanie karty  

 

Spoločným identifikačným prvkom všetkých druhov kariet s vernostným programom je logo Sphere card, ktoré je umiestnené v pravom hornom rohu karty a EAN kód, ktorý je na zadnej strane karty v pravom dolnom rohu a je identifikačným číslom majiteľa karty.

Toto logo a EAN kód oprávňuje jeho držiteľa využívať výhody a zľavy v predajni BOCIANBABY ako aj na našom e-shope www.bocianbaby.sk

 

Ako si uplatniť zľavu cez e-shop bocianbaby.sk

 

Ak si chcete uplatniť vernostnú zľavu sphere card, je potrebné zadať v 2. kroku objednavky trinásť miestný ean kód, ktorý sa nachádza na zadnej strane vašej karty v pravom hornom rohu. Po ukončení objednávky vám bude zľava 5% alebo 10% odočítaná z objednanej sumy podľa typu karty.

 

Kde môžete kartu uplatníť  

Všetky obchodné miesta – prevádzky, sú označené samolepkou s logom Sphere card na vstupných dverách, väčšinou nálepkou s logom na pokladni, stojančekom a vyveseným certifikátom, kde sú uvedené výšky zliav a popis činnosti, na ktoré sa zľava vzťahuje.

Neprehliadnite!

  •          Je veľmi dôležité, aby ste skutočnosť, že budete uplatňovat zľavu, oznámili personálu vždy pred platením a zároveň sa preukázali platnou kartou Sphere card!
  •          Pokiaľ nie je uvedené inak, zľavy na karty s vernostným programom Sphere card nie je možné kombinovať s výpredajovými zľavami.
  •          Pokiaľ nie je uvedené inak, zľavy na karty Sphere card je možné uplatniť aj na akciový tovar.
  •          Karty s vernostným programom Sphere card sú vystavené vždy na meno držiteľa, majú uvedený dátum platnosti a sú neprenosné.