skladom do 2-3 dní

nové (nepoužité)

ESPIRO Axel 2020 športový kočík

159,00€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Kompaktný kočík ESPIRO AXEL- ideálny na prechádzky v meste aj na cestovanie.

Super ľahký a malý. Ľahko sa prenáša a skladuje.
Jednoduchým pohybom jednej ruky sa dá zložiť do malej kocky, ktorá sa ľahko prenáša a skladuje.
Kočík Espiro AXEL je určený rodičom a deťom, ktorí radi cestujú. Napriek kompaktným rozmerom má kočík sedaciu časť a striešku dostatočne veľkú.
Balenie obsahuje nánožník a je možné dokúpiť špeciálnu tašku, do ktorej sa dá kočík zbaliť a cestovať s ním ako s kufrom na kolieskach.

Kočík má pohodlné veľké sedadlom a rozšírenú kabínu, ktorá sa dá zväčšovať jednoduchým rozopnutím zipsu. Kabína je vybavená aj dodatočným štítom v prednej časti.
Kočík je vyrobený z nepremokavých materiálov. Dieťatko je chránené pred nepriaznivým počasím a chráni ho aj pred UV žiarením. Má vetracie okienka vybavené sieťkou, ktoré sú užitočné hlavne v horúcich mesiacoch.
Madlo je vyrobené z ekologickej kože takže sa jednoducho udržiava čisté a dá sa ľahko odstrániť.
Všetky kolesá sú vybavené tlmením nárazov a majú bočné kryty, ktoré chránia pred znečistením. Predné kolesá sú s 360o rotačnou osou a dajú sa zablokovať..
Kočík má ergonomickú brzdu „zastav a choď“ a priestranný kôš na doplnky a nakupovanie. Operadlo kočíka je možné nastaviť pomocou popruhov vzadu do akejkoľvek úrovne – a tiež do úplne rovnej polohy. Spolu s nastaviteľnou opierkou na nohy môžete vytvoriť dokonale dlhé lôžko na ležanie a spanie.
Maximálna nosnosť 15 kg.

Rozmery:
V rozloženom stave (VxDxŠ): 97x103x51 cm
V zloženom stave (VxDxŠ): 34x88x51 cm
Váha: 7 kg

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: