skladom do 2-4 dní

nové (nepoužité)

Kinderkraft INDY 2020 športový kočík

109,99€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

INDY je mimoriadne ľahký, a pritom veľmi praktický športový kočík, ktorý zložíte a rozložíte jednou rukou. Vytvorený pre aktívnych rodičov. Kočík je praktický a zároveň pohodlný. Môže sprevádzať dieťa už pri prvých prechádzkach a vďaka praktickým doplnkom mu v objavovaní sveta nebude brániť ani horšie počasie.

Vlastnosti:
- Ľahký (iba 6 kg) vrtký športový kočík
- Pre deti od narodenia do 15 kg
- Systém rýchleho skladania a rozkladania jednou rukou
- Automatická blokáda (Automatic Lock)
- Neveľké rozmery po zložení: 46 x 27 x 60 cm
- Chemická a mechanická bezpečnosť výrobku potvrdená renomovaným laboratóriom Intertek
- Dvojitá blokáda proti náhodnému zloženiu/rozloženiu kočíka
- Centrálna brzda
- 5-bodový bezpečnostný popruh s 2 výškami upnutia
- Nastaviteľná opierka
- Odnímateľná bariérka
- Praktická opierka
- Vodovzdorný materiál
- Vrtké, odpružené kolesá
- Ľahká hliníková konštrukcia
- Veľký kôš
- Okienko umožňujúce stály kontakt s dieťaťom
- Kočík po zložení zostáva stáť a látky pred zašpinením chráni fólia
- Jednoduchá preprava
- Praktické príslušenstvo a doplnky: (half-raincover) pláštenka proti dažďu a nánožník

Riešenia vytvorené pre bezpečnosť:
- Dvojitý systém zabezpečení – náhodnému a nekontrolovanému zloženiu kočíka bráni dvojitá blokáda, preto sa nemusíte trápiť o bezpečnosť dieťaťa, dokonca ani vtedy, keď kočíkuje staršia sestra či brat.
- Centrálna brzda – pri prechádzke mestom sa na ceste môžu vyskytnúť rôzne prekážky. Aby rodič mohol rýchlo reagovať, INDY má centrálnu brzdu, ktorá v jednej chvíli blokuje kolieska.
- Automatic Lock – skladanie športového kočíka je veľmi jednoduché, a pritom sa nemusíte trápiť o dodatočné zabezpečenie kočíka proti rozloženiu. INDY má automatickú blokádu, vďaka tomu môžete kočík hneď po zložení zdvihnúť a bezpečne prenášať.
- 5-bodový bezpečnostný popruh – pásy sa dajú upnúť v dvoch výškach, vďaka tomu kočík ľahko prispôsobíte aj pre veľmi malé deti. Komfort počas prechádzky dodatočne zaručujú chrániče, vďaka ktorým dieťa rýchlo zabudne o obmedzeniach.
- Praktická opierka – jemná hlavička dieťaťa vyžaduje zvláštnu pozornosť. V INDY bezpečná opierka hlavy počas prechádzok stabilizuje polohu hlavy v kočíku a chráni pred premiestňovaním.
- Pozitívne skúšky – konštrukcia a materiály použité v INDY testovalo ohľadne bezpečnosti použitých látok a mechanizmov renomované laboratórium Intertek.

Komfortné používanie za každých okolností:
- Rýchle skladanie a rozkladanie – INDY má mechanizmus, vďaka ktorému sa kočík dá zložiť a rozložiť jednoducho jednou rukou. Vďaka tejto funkcii môžete kočík bez problémov obsluhovať, a súčasne držať na rukách dieťa.
- Plynulé nastavenie opierky – prechádzka je pre dieťa vynikajúca príležitosť na pozorovanie sveta, objavovanie nových miest, a samozrejme na zdriemnutie na čerstvom vzduchu. Práve preto má INDY plynulo nastaviteľnú opierku, aby kočík celý čas pomáhal vášmu dieťaťu vyvíjať sa.
- Komfortná bezpečnostná bariérka – prednosťou bariérky INDY je to, že sa dá odopnúť na jednej alebo na oboch stranách. Keď potrebujete vložiť dieťa do kočíka alebo úplne oblúk odpojiť – urobíte to jednoducho a rýchlo.
- Vrtké kolieska – pri bežnom používaní športového kočíka sa často stane, že musíte prechádzať davom. S INDY to nie je žiadny problém. Vďaka ľahkým a mimoriadne pohyblivým kolieskam z peny EVA, ktorá je odolná voči prepichnutiu, je vedenie kočíka veľmi príjemná, a dodatočné odpruženie chráni dieťa pred otrasmi.
- Okienko v strieške – kontakt s dieťaťom je veľmi dôležitý, preto je v strieške INDY špeciálne okienko, vďaka ktorému môžete udržovať kontakt s dieťaťom, dokonca aj pri prechádzke v daždi.
- Ochranná fólia – športový kočík môžete po zložení pohodlne odložiť. Pritom sa nemusíte trápiť, či sa zašpiní, pretože ho chráni fólia, ktorá obmedzuje priamy kontakt kočíka s podkladom.

A to ešte nie je všetko!
- Vodovzdorný materiál – počasie býva všelijaké, ale strieška INDY vďaka vodovzdornému materiálu chráni kočík pred premoknutím a dieťa pred dažďom.
- Ľahká konštrukcia – INDY váži iba 6 kg, pretože má pevnú hliníkovú konštrukciu. Vďaka tomu sa dá ľahko premiestňovať, zdvihnúť či preložiť. Dokonca iba jednou rukou.
- Kompaktné rozmery po zložení – športový kočík má po zložení rozmery iba 46 x 27 x 60 cm. Nezaberá veľa miesta, preto ho bez problémov môžete zobrať na víkendový výlet so známymi, či nechať ho vedľa sedadla v preplnenom autobuse.
- Veľký kôš – kniha, nápoj, hračky, náhradná deka – a ešte oveľa viac sa zmestí vo veľkom koši, ktorý je pod sedadlom INDY. Dodatočne má nosnosť až do 3 kg, preto môžete zabudnúť o nejakých obmedzeniach.
- Praktické príslušenstvo a doplnky – v súprave nechýba pláštenka proti dažďu či nánožník, ktorý chráni dieťa pri horšom počasí.

Rozmery po zložení: šírka 46 cm x výška 60 cm x hĺbka 27 cm
Rozmery po rozložení: šírka 46 cm x výška 101 cm, vzdialenosť medzi kolesami 61 cm
Veľkosť podvozku: výška 102,5 cm x dĺžka 85 x šírka 42,5 cm, zadné koleso: 13,5 cm, predné 13,5 cm
Dĺžka chrbtovej opierky: 44 cm
Rozmery sedadla: 32 x 20 cm
Rozmery opierky na nohy: 35 x 15 cm
Výška po madlo: 102 cm
Kolesá z EVA peny absorbujúcej otrasy

Obsahuje nánožník, pláštenku a popruhy na prenášanie kočíka

Vyrobené v súlade s európskou normou EN 1888, ktorá špecifikuje bezpečnostné požiadavky a skúšobné metódy pre kočíky.

Materiál:
- Rám: hliníkový
- Látka: trvácna, odolná voči oderu a poveternostným vplyvom, polyesterová tkanina
- Kolesá: EVA pena absorbujúca otrasy

Hmotnosť: 6 kg

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: