Na objednávku

nové (nepoužité)

Bebetto NITELLO 2020 kombinovaný kočík s autosedačkou

541,00€s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Popis produktu:
Vyberte si kolekciu NITELLO SHINE a vystúpte z každodennej šedej farby. Nitello Shine vyzerá skvele v každom svetle. Kompaktný rám nielenže vyzerá skvele, je tiež tlmený a ľahko sa skladá.
Vanička NITELLO SHINE poskytuje dieťaťu dostatok priestoru, čo umožňuje pohodlnú prechádzku. Spodok vaničky je šitý pevným materiálom a strieška vaničky je vyrobená z krásnej žiarivej lesklej eko-kože. Možnosť výberu zo 7 farebných verzií SHINE uľahčuje vyhľadanie vášho obľúbeného kočíka.

NITELLO je dostupné aj v 4 klasickejších farebných prevedeniach.
Kočík Nitello je kombináciou ľahkosti a atraktívneho dizajnu. Vanička v štandardnej verzii sa vyznačuje atraktívnymi vzormi na strieške, ktoré dokonale harmonizujú s tlmenými odtieňmi čalúnenia. Strieška vaničky sa dá predĺžiť a tým chráni vaše dieťa pred dažďom alebo vetrom. Vanička má nastaviteľnú opierku chrbta čo umožňuje zmeniť polohu dieťaťa. Matrac je vybavený protipožiarnym prvkom.

V modeli Nitello môžete počítať s kočíkom založeným na modernom dizajne. Jednoducho si športovú časť otočíte do smeru alebo protismeru jazdy. Má ľahké a rýchle ovládanie polohovania opierky chrbta a opierky nôh. Športová časť má pohodlný, obojstranný matrac - na jednej strane pokrytý mäkkou bavlnou. Pohodlný systém odoberania madla uľahčuje umiestnenie dieťaťa do pohodlnej polohy.

Konštrukcia kočíka Nitello je ľahká a absorbuje nárazy. Použitím koliesok Flexy Wheels sa môžete spoľahnúť na pohodlnú chôdzu bez toho, aby ste sa museli starať o správnu úroveň tlaku v pneumatikách. Rám je vybavený bočnými tlmičmi mäkkých / tvrdých nárazov, ktoré minimalizujú vibrácie pri jazde na nerovných plochách.
Konstrukcja_nitello_shine.png
3. kombinácia obsahuje:
konštrukcia, vanička, športová časť, nánožník na vaničku aj športovú časť, držiak na pohár, moskytiéru, pláštenku a tašku na kočík,  autosedačku BOBOSTELLO MARS dostupnú v 3 farbách: L 202, L 230, LJ 195

 
Možnosť nakliknuť na konštrukciu kočíka autosedačku Zopa 0-13 kg Baby Safe 0-13 kg, Maxi Cosi 0-13 kg, Be Safe, Cybex, Ramatti pomocou adaptérov

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: